• تندیس-مدیر-برتر-صنعت-معدن-تجارت-ایران
 • تندیس-مدیر-برتر-صنعت-معدن-تجارت-ایران
 • تندیس-مدیر-برتر-صنعت-معدن-تجارت-ایران
 • تندیس-مدیر-برتر-صنعت-معدن-تجارت-ایران

 

دریافت لوح تقدیر در میان جمع یکصد مدیر برتر صنعت، معدن و تجارت ایران (آذر ماه ۱۳۹۲)

شرکت طراحان کنترل شرق توانسته بار دیگر در بین چندین شرکت بزرگ و کارآمد در حوزه صنعت و الکترونیک با دریافت تندیس مدیر برتر صنعت معدن و تجارت ایران، در آذر ماه ۱۳۹۲ نقش آفرینی کند.

 

 

مراسم انتخاب شرکت طراحان کنترل شرق به عنوان واحد نمونه فنی و مهندسی استان خراسان (۱۳۹۱)

اولین جشنواره تجلیل از واحدهای نمونه فنی و مهندسی استان با حضور مسئولین عالی رتبه کشوری، استانی و جمع کثیری از فعالان اقتصادی استان در ۲۶ مهرماه ۱۳۹۱ در محل سالن همایش های سازمان صنعت، معدن و تجارت در مشهد برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای عبدالملکی معاون محترم استاندار خراسان رضوی، آقای مهندس صفر زاده ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت، آقای مهندس شرکاء دبیر کل خانه صنعت و معدن ایران و جناب آقای مهندس خنداندل ریاست محترم انجمن فنی و مهندسی خراسان ایراد سخنرانی نمودند.

شرکت طراحان کنترل شرق نیز از میان صد ها واحد فنی و مهندسی فعال در سطح استان مفتخر به دریافت لوح و تندیس گردیده است.

 • واحد-نمونه-فنی-مهندسی-خراسان-طراحان-کنترل-شرق
 • واحد-نمونه-فنی-مهندسی-خراسان-طراحان-کنترل-شرق
 • واحد-نمونه-فنی-مهندسی-خراسان-طراحان-کنترل-شرق
 • واحد-نمونه-فنی-مهندسی-خراسان-طراحان-کنترل-شرق
 • واحد-نمونه-فنی-مهندسی-خراسان-طراحان-کنترل-شرق
 • سمینار-آموزشی-امنیت-الکترونیک-موزه-های-کشور-طراحان-کنترل-شرق

حضور در سمینار آموزشی امنیت الکترونیک موزه های کشور (۱۳۹۱)

با ارائه مفاهیم آموزشی در حوزه موزه ها، آرشیو ها و صیانت از آثار فرهنگی باستانی از مورخه ۱۵ لغایت ۱۹ شهریور ۹۱ در محل موزه ملی ایران برپا گردید. تدریس این دوره که مورد تایید شورای جهانی موزه ها (ایکوم) بود را استادان برجسته ای از جمله: دکتر علی اکبر جلالی، پرفسور حسین رحمان سرشت و دکتر محمد قلم چی رییس تالیف استاندارد ملی امنیت الکترونیکی موزه های ایران را بر عهده داشتند.

لازم به ذکر است در این مراسم شرکت طراحان کنترل شرق مفتخر به دریافت تقدیر نامه و تندیس ویژه گردید.

سمینار و افتتاحیه پروژه کارت هوشمند ورزش های رزمی (۱۳۹۱)

سمینار و افتتاحیه پروژه کارت هوشمند ورزش های رزمی در مورخه ۹۱/۲/۱۱ در محل هتل المپیک تهران برگزارگردید. این سمینار با حضور تنی چند از پیشکسوتان ورزش، کارشناسان و صاحب نظران با هدف معرفی کارت هوشمند ورزش آغاز گردید.

لازم به ذکر است که کارت های هوشمند فوق مبتنی بر تکنولوژی RFID پیاده سازی گشته و عملیات اجرا شده مذکور بر عهده شرکت طراحان کنترل شرق واگذار شده است.

از حاشیه های این سمینار میتوان به استفاده از سامانه هوشمند مدیریت سمینار شرکت طراحان کنترل شرق اشاره نمود که در آن برای هر یک از مدعوین یک قطعه کارت هوشمند ContactLess صادر گردیده بود که در هنگام ورود با ثبت ورود، با پیام های خوش آمد گویی مخصوص خود بر روی نمایشگرهای منحصر در محل برگزاری مواجه می گردیدند. لازم به ذکر است کارت هوشمند ورزش ضمن برخورداری از چیپ الکترونیکی علاوه بر این که کارت شناسایی ورزشکار محسوب می شود رزومه ورزشی و کلیه سوابق ورزشی ورزشکار به طور کامل در این کارت ثبت شده است.

نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک شهری تبریز (سال ۱۳۹۱)

نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک شهری تبریز با حضور فرماندار، شهردار، دادستان، فرمانده راهنمایی و رانندگی و تنی چند از مقامات و مسئولین شهر تبریز برگزار گردید. همچنین شرکت طراحان کنترل شرق به عنوان یکی از شرکت های فعال در این حوزه و به عنوان مجری پروژه بلیت الکترونیک اتوبوسرانی تبریز، در این نمایشگاه حضور داشت. جناب آقای مهندس تقی زاده مدیرعامل اتوبوسرانی تبریز به همراه تنی چند از مدیران این سازمان از غرفه شرکت طراحان کنترل شرق بازدید کردند.

 

برگزاری جلسه گردهمایی سالیانه پرسنل شرکت طراحان کنترل شرق (سال ۱۳۹۱)

جلسه سالیانه شرکت طراحان کنترل شرق همچون سالیان گذشته در محیطی سرشار از صمیمیت و همدلی در روز جمعه مورخه ۹۱/۲/۱۸ منعقد گردید. این جلسه با حضور پرسنل و مدیران دفتر مرکزی و سایر دفاتر در ساعت ۱۰ صبح در تالار غدیر مشهد با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید. پس از آن آقای مهندس درخشان مدیریت محترم عامل و بنیانگذار شرکت طراحان کنترل شرق ایراد سخنرانی نموده و چکیده ای از اهم فعالیتهای انجام شده در سال گذشته و همچنین تشریح برنامه ها و اهداف کلان شرکت در سال جدید را ایفاد نمودند. 

 • event
 • eventtelecom
 • ۸

 حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (سال ۱۳۹۰)

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۱) با حضور وزیر ارتباطات به همراه اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و کمیته مخابرات و ارتباطات مجلس برگزار شد. شرکت طراحان کنترل افتخار حضور در این همایش و معرفی محصولات خود را داشته است.

حضور در همایش شهروند الکترونیک (سال ۱۳۹۰)

 حضور در نمایشگاه هفته پژوهش (سال ۱۳۹۰)

شرکت طراحان کنترل شرق افتخار حضور در این همایش و معرفی محصولات خود را داشته است.

 سمینار علمی کاربردی سیستم های حمل و نقل هوشمند (سال ۱۳۸۸)

این سمینار با همکاری شهرداری مشهد، استانداری خراسان رضوی و دبیرخانه شورای عالی ترافیک شهرهای کشور در زمینه سیستم های هوشمند حمل و نقل برگزار گردید. مدیرعامل ترافیک شهرداری مشهد با بیان این که ITS امروزه می‌تواند کمک شایانی به ترافیک حمل و نقل بکند و این سیستم‌ها می‌توانند در تقاطع‌ها سبب کاهش تاخیرات شوند. 

 

 برگزاری همایش سامانه اطلاع رسانی بلوتوث شهری (پیک آبی سال ۱۳۸۸)

شرکت طراحان کنترل شرق مفتخر است که در سال ۱۳۸۸ با راه اندازی اولین همایش اطلاع رسانی بلوتوث شهری در خراسان رضوی کمک رسان هموطنان خود در این حوزه باشد و با دریافت لوح تقدیر این همایش افتخاری دیگر بر افتخارات خود بیافزاید.

 برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی جهت پرسنل واحد تولید و خدمات شرکت طراحان کنترل شرق

در راستای فعالیت شرکت طراحان کنترل شرق در جایگاه های سوخت استانهای خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و جهت ارتقاء سطح آموزشی، ایمنی، آمادگی و اطفاء حریق، جهت حدود ۳۰ نفر از پرسنل شرکت با همکاری سازمان آتش نشانی و امداد و نجات شهرداری مشهد توسط استاد ارجمند آقای رجائی در محل مرکز آموزش عالی سازمان آتش نشانی مشهد  بصورت تئوری و عملی برگزار گردید.

لیگ تلویزیونی نشان برتر – مسابقه تیم طراحان کنترل شرق با توسن تاریخ برگ

شرکت طراحان کنترل شرق با حضور مقتدرانه خود در لیگ تلویزیونی نشان برتر که با حضور ۱۶ شرکت بزرگ دولتی و خصوصی ویژه نوروز ۹۲، شرکت نمود و موفق به کسب مقام نایب قهرمانی گردید.
در این مسابقات تیم هایی همچون مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، یگان ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سپاهان باطری، هلی خودرو، سیمان سامان، سایبر تک، پست بانک و نفت پارس حضور داشتند.